Sn. Valimiz Hasan Karahan, Kaymakam Fatih Akkaya ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı.Sn. Kaymakamımız Fatih Akkaya’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı. Kaymakam Fatih Akkaya, Sarayköy Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan el emeği nakış işlemeli tepsiyi Vali Karahan’a takdim etti.
        Kaymakamlığın ardından, Sarayköy Belediyesi’ne geçen Valimiz Hasan Karahan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği ve devam eden yatırımları hakkında bilgi aldı.
        Sarayköy Belediyesi ziyaretinin ardından; Valimiz Hasan Karahan, Sarayköy Belediyesinin yapımını üstlendiği, Pamukkale Üniversitesinin de destek verdiği Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nun yeni binasının inşaatında incelemelerde bulundu.
        Daha sonra ilçemizde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yaptırılan 100 kişilik ortaöğretim erkek öğrenci yurdu inşaatını da ziyaret eden Valimiz yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Son olarak da yine yapımı devam eden 410 konutluk TOKİ inşaat sahasını gezen Valimiz Hasan Karahan ilçemizden ayrıldı.